biuro: 41 344 57 79
kom: 48 602 333 771
fax: 412 60 73 60

biuro@trawasportowa.pl

POLIURETAN

Sportowe nawierzchnie poliuretanowe przeznaczone są do obiektów zarówno zamkniętych, jak i otwartych. Ich zaletą jest bardzo wysoka elastyczność i sprężystość, a co za tym idzie wysokie bezpieczeństwo. Wykonywane są na bazie syntetycznych komponentów poliuretanowych oraz granulatów gumowych typu SBR i EPDM. Nawierzchnie poliuretanowe mają jednolitą powierzchnię, są trwałe, odporne na starzenie i promienie UV, a przede wszystkim łatwe w konserwacji, a koszty ich utrzymania są znikome.

Rodzaje nawierzchni
Firma trawasportowa korzysta z produktów niemieckiej firmy STOCKMEIER. Nawierzchnie tej firmy spełniają międzynarodowe standardy jakości, posiadają certyfikaty IAAF, dzięki czemu można na nich rozgrywać międzynarodowe zawoda lekkoatletyczne.

Istnieje bardzo wiele odmian nawierzchni poliuretanowych, co pozwala na dobór optymalnej w zależności od przeznaczenia. Dostępne są nawierzchnie o grubości od 10 do 100 mm, o różnej elastyczności. Najczęściej stosowane rodzaje nawierzchni to ALSATAN S.C., ALSATAN SW, ALSATAN P .

dwuwarstwowy.pdf
natrysk.pdf
sandwitch.pdf
instrukcja PU.pdf


Oferujemy:

  • instalacja nawierzchni poliuretanowych na boiskach, bieżniach...,
  • budowę boisk z pod nawierzchnie poliuretanowa,
  • konserwację nawierzchni,

   
    
Wykonanie:   Comexe s.c.   www.comexe.pl   comexe@comexe.pl